Bielenie Zubov

Aké typy bielenia zubov ponúkame ?

Ambulantné bielenie

prebieha priamo v ambulancii. Pri bielení sa používajú bieliace gély špeciálne určené na použitie v zubnej ambulancii. Ako  prebieha ambulantné bielenie si môžte prečítať nižšie.

Domáce bielenie

bieliaci gél si aplikujete do nosičov v pohodlí domova. Je nutná jedna návšteva ambulancie a ako prebieha si môžte prečítať nižšie.

Časté otázky

Bieliace gély, ktoré používame sú zdravotne nezávadné, kvalitné, plne certifikované a priamo určené pre zubné ambulancie. Ich zloženie neobsahuje žiadnu látku, ktorá by mohla poškodiť Vašu zubnú sklovinu. Pri dodržaní pokynov je ambulantné aj domáce bielenie bezpečné.

Od typu Vami zvoleného bielenia si zuby udržia farbu od 3 mesiacov do 2 rokov.Trvácnosť bielenia závisí od Vašej ústnej hygieny a stravovacích návykov. Samozrejme Vás poučíme ako sa o vybielené zuby starať, aby vydržali čo najdlhšie biele. 

Bieliaci gél na výplne, korunky a mostíky nijako nepôsobí. Staré, alebo esteticky nevyhovujúce výplne, korunky alebo mostíky odporúčame vymeniť pokiaľ nespĺňajú Vašu predstavu o výslednej farbe.

V ambulancii používame kvalitnejšie bieliace gély, ktoré nepoškodzujú Vaše zuby a bezpečne ich vybielia, pri dodržaní pokynov od zaškoleného personálu. Takéto bielenie je narozdiel od voľno predajných gélov bezpečné.

V tomto prípade je nutné individuálne posúdiť a následne zvoliť vhodný typ bielenia príp. ošetrenie odhalených / citlivých krčkov.

Aplikovať bieliaci gél na už citlivé zuby sa neodporúča. Ako prvý krok odporúčame vyriešenie citlivosti zubov.

O koľko odtieňov budete mať svetlejšie zuby závisí od Vašej skloviny. Ak chcete dosiahnuť čo najbelší úsmev bez pravidelného bielenia, odporúčame ošetrenie zubnými fazetami.   

Ako prebieha ambulantné bielenie

Ako prebieha ambulantné bielenie bieliacou lampou

Priestory ambulancie

Ako prebieha domáce bielenie

Cenník bielenia zubov

Vybielenie zubov pomocou domáceho alebo ambulantného bielenia je bezpečné a dosiahnete ním výborný estetický efekt. Pred aplikáciou bieliaceho gélu je nutné pieskovanie (Airflow), alebo dentálna hygiena.

  • Domáce bielenie – 150 – 220 €
  • Ambulantné bielenie – od 50 do 130 €
  • Pieskovanie zubov (Airflow) – 20 €

0911 08 03 06

Kontaktujte Nás Pon-Štv: 7.30 - 15.30, Pia: 7.30 - 14.30

Naše služby

Ošetrenie zubov

Viac informácii >>

Dentálna hygiena

Viac informácii >>

Nový pacient

Viac informácii >>

Nový úsmev

Viac informácii >>

Bielenie zubov

Viac informácii >>

Náhrady zubov

Viac informácii >>