nový pacient - vstupné vyšetrenie

Ako prebieha vstupné vyšetrenie

Registrácia

Pri registrácii budeme od Vás požadovať základné údaje, ktoré sú u nás chránené v zmysle GDPR. Taktiež nás bude zaujímať Váš celkový zdravotný stav a dôvody, pre ktoré ste vyhľadali našu zubnú ambulanciu.

Diagnostika

Dôkladne vyšetríme Váš chrup a celú ústnu dutinu. Zameriame sa na kontrolu kazov, stavu vašich výplní, koruniek alebo mostíkov a celkovú funkciu zubov. Samozrejmosťou u nás je vyhotovenie RTG snímok zubov, ktoré Vám zhotovíme priamo v našej zubnej ambulancii.

Možnosti liečby

V poslednom kroku Vás oboznámime so závermi s diagnostiky a podrobne preberieme možnosti liečby, ktoré Vám zrozumiteľne vysvetlíme a podáme maximálne množstvo informácii, aby ste boli oboznámený s priebehom liečby. Taktiež odpovieme na všetky Vaše otázky.

Priestory ambulancie

Časté otázky

Máte zmluvy so zdravotnými poisťovňami ?

Áno. Naša ambulancia je zazmluvnená so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou, Dôverou a Union

Ako sa objednám na vstupné vyšetrenie ?

Objednajte sa telefonicky v čase ordinačných hodín.

Potrebujem k vstupnému vyšetreniu nejaké dokumenty ?

Áno, ak sa chcete zaradiť do evidencie našej ambulancie je nutné preukazať sa kartičkou poistenca alebo iným dokumentom potvrdzujúcim zdravotné poistenie v SR. Taktiež je nutné preukázať dátum poslednej prevencie a to napr. výmenný lístok od zubára, kde ste absolvavali poslednú preventívnu prehliadku alebo dátum preventívnej prehliadky je možné preukázať aj v mobilných a internetových aplikáciách zdravotných poisťovní.  

Ako dlho trvá vstupné vyšetrenie ?

Dĺžka vstupného vyšetrenie je približne 20 – 30 min.

Je vstupné vyšetrenie spoplatnené ?

Vstupné vyšetrenie sa skladá z prehliadky, ktorá je hradená zdravotnou poisťovňou, ale iba v prípade ak je interval medzi poslednou preventívnou prehliadkou a vstupným vyšetrením viac ako 10 mesiacov. Súčasťou vstupného vyšetrenia je aj RTG vyšetrenie zubov a to je spoplatnené 15 €.

Zmluvní partneri

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011
Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011
Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

Cenník vstupného vyšetrenia

Vstupné vyšetrenie zahrňa dôkladnú prehliadku chrupu, liečebný plán a registráciu. Preventívna prehliadka zahŕňa diagnostiku chrupu u už registrovaných pacientov a je plne hradená zdravotnou poiťovňou v presných časových intervaloch. Podrobná diagnostika chrupu často vyžaduje zhotovenie aktuálneho RTG snímkov (OPG), ktoré zhotovíme priamo v ambulancii.

  • Vstupné vyšetrenie –  bez poplatku / 15 
  • Preventívna prehliadka – bez poplatku
  • RTG snímka (panoramatická) a jej popis – 15 €

Naše služby

Ošetrenie zubov

Viac informácii >>

Dentálna hygiena

Viac informácii >>

Nový pacient

Viac informácii >>

Nový úsmev

Viac informácii >>

Bielenie zubov

Viac informácii >>

Náhrady zubov

Viac informácii >>